Ücretsiz İndir Video Avatar 2.4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Avatar 2.4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Video Avatar 2.4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Video Avatar programı oluşturulmuş videolardan imza ve avatar olarak resim almanıza yarayacak bir programdır. Seçilen herhangi bir bölgeyi videodan ayırarak avatar olarak kullanmanılmasını sağlar. İsterseniz birden fazla bölgeyi seçerekte kullanabilirsiniz. Aldığınız resimler JPEG – BMP – GIF gibi formatlarda kaydetme imkanına sahip olacaksınız. Videoyu istediğiniz yerde durdurmanız ve resmi alıp kaydetmeniz yeterli. TAMindir ziyaretçilerimiz için hazırladığımız aşağıdaki resime bakarakta kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Programın Başlıca Özellikleri :

Oluşturulan video dosyalarından resim alabilme.GIF formatında olanlar için ayarlanabilir boyut özellikleri (Width, height, FPS ).GIF formatında  oluşturabilmek için kesilmiş görüntü.Ters şekiller halinde GIF resmi alabilme.[ sağa veya sola dayalı].İngilizcenin yanında Rusca ve İspanyolca dil desteği.Kullanıcıları zorlamayacak arayüz.

Minimum Sistem Özellikleri:

Windows XP, WIndows 2000, Windows 2003128 MB Ram ve ÜzeriDirectX 9 ve Üzeri

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver