Ücretsiz İndir VicMan’s Photo Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

VicMan’s Photo Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VicMan’s Photo Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim editörleri artık bilgisayar kullanıcıları tarafından çok kullanılan programlar arasına girdi. Resim editörleri, şimdilerde gelişen internet ağı sayesinde ulaşabildiğimiz resimler ve fotoğraflar ayrıca dijital kameralarımızla çektiğimiz dijital fotoğraflarımızın üzerinde istediğimiz efekti ve düzenlemeyi yapmamızı sağlıyor.

VicMan’s Photo Editor 30’un zerinde fazla format üzerinde çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca yüze yakın filtre ve efektle resimlerinizin üzerinde geniş bir yelpazede düzenlemelerinize imkan sağlıyor. Aklınıza gelen hemen hemen her uygulama bu programla size sunuluyor.

Ücretsiz oluşu ve küçük boyutta ki yapısına rağmen program rakiplerinin yapabildiklerinin herisinde kalmıyor. Kullanımındaki kolaylıkla beraber ileri seviyedeki kullanıcılar da programı kullanarak oldukça kapsamlı düzenleme çalışmaları yapabilir.

Program ile resim dosyalarınızın sadece belli kısımları üzerinde parlaklık, renk değişimi gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca ek birçok özellik program ile beraber geliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver