Ücretsiz İndir Vergi İadecisi 2.4.2.21 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vergi İadecisi 2.4.2.21 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Vergi İadecisi 2.4.2.21 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Vergi iade bildirimlerinizi gerçek bir programla yazmanın keyfine varın. ASOZA Vergi İade Programı ile fiş ve faturalarınızı önceden gruplarına ayırmak zorunda kalmazsınız. Fişlerinizi yazmaya başlarken Ekle tuşunu bir kere kullandıktan sonra sadece enter tuşunu kullanabilirsiniz. Sadece firma bilgisinin harflerini yazmaya başladığınızda sağ tarafta açılan pencereden ok tuşları yardımıyla seçim yapıp yine enter tuşu ile işlerinize devam edebilirsiniz. Sadece yazarken yazdığınız sırayı muhafaza ederek her fişi kendi grubuna koymanız yeterli. Böylece işiniz bittiğinde karşınızda fişleriniz gruplara ayrılmış olarak duracaklar. O şekilde gruplarla paketleyiniz. Vergi iade programı ile bildiriminiz yazdırıldığında her şey bu paketlemeye uygun yapılacak. Böylece fazladan hiç bir çaba harcamayacaksınız. Fişleriniz bildiriminizdeki yazılı sırada olacak. Eğer emekli iseniz ve fişlerin gruplanmasına ihtiyaç duymuyorsanız o zaman her fişi tek grup olarak girin. Örneğin her fişi gıda olarak ekleyebilirsiniz.

Programın Özellikleri:

Vergi iade bildirimlerinizi gerçek bir programla yazmanın keyfine varın.Vergi iade programı artık Yeni Türk lirası formatına uygun çalışıyor.Sadece enter tuşunu ve firma seçerken ok tuşlarını kullanarak kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver