Ücretsiz İndir Üstün Fatura Yazdırma Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Üstün Fatura Yazdırma Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Üstün Fatura Yazdırma Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üstün Fatura Yazdırma Programı, Windows ortamında istemci-sunucu mimarisinde çalışan, esnek, kullanımı ve öğrenimi kolay fatura yönetim aracıdır. Ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, uyarlanabilir ve özel tasarlanabilir belge basım işlevi sayesinde değişken uygulama gereksinimlerini karşılar.

Program ile Fatura, İrsaliye, işlemlerini rahatlıkla takip edebilir ve çıktılarını yazıcınızdan alabilirsiniz. El ile fatura keserken yaşanan zorluklar ve zaman kaybının önüne geçersiniz.

Teknik Özellikler%100 Windows uyumlu olan Üstün FATURA YAZDIRMA PROGRAMI ile Windows un fare ve klavye kullanımı ,yazıcı uyumu, Ürünün grafik kullanıcı ara yüzü, kolay kullanım ve öğrenme avantaj sunar.

Özellikler:- Fatura- İrsaliye- Rehber- Fatura Kayıt- Stok- Dönemsel Rapor (Gün, Ay, Yıl -KDV, Toplam)- KDV Dahil/Hariç – KDV – Tek, Çoklu- Iskonto – Tek, Çoklu yada Özel Miktar- 30 Satır Girişi- Fatura Çıktı Hizalama- Baskı Ön izleme- Kurum Logosu Ekleme- Her Faturaya Uygun Boyut Ayarı- Nakli yekunlu fatura kesebilme- İrsaliye veya teklifleri tekrar girmeden fatura yazıcı çıktısı alabilme- Fatura kesebilme ve takip edebilme- İrsaliye kesebilme ve takip edebilme- Ürün tanımlama- Barcod sistemi- Fatura dipnotları tanımla- KDV tanımlaya bilme- Iskonto tanımlaya bilme- Birden fazla KDV ile çalışabilme- Önceden kaydedilmiş bilgilere aynı ekrandan ulaşabilme- Fatura bilgilerine tanımları kullanmadan direk giriş yapabilme- Fatura çıktılarını tekrar düzenleyip saklayabilme- Çıktı ön izleme – Dönemsel Raporlar- Önceden kaydedilmiş bir faturaya ulaşabilme, değiştirme- Ayrıntılı arama işlevleri sayesinde aradığınız bilgilere daha hızlı ulaşabilirsiniz- Kullanıcı şifreleme sistemi ile verilerinizi yetkisiz kişilerden koruyabilirsiniz- Program çok esken bir şekilde tasarlanmıştır.Bu yukarıdaki maddeler sadece programda genel olarak yapabileceklerinizdir.

Yeni versiyon ile gelen özellikler:

-Stoktan otomatik düşme eklendi-Rehber & firma kaydı güncellendi-Stok ekranı geliştirildi, güncellendi-Raporlama yapısı güncellendi-İrsaliye hizalama eklendi-Yönetici menüsü eklendi-Sql server desteği eklendi 

Programın kullanılabilmesi için Framawork gereklidir.Buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver