Ücretsiz İndir UpdateStar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

UpdateStar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda UpdateStar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

UpdateStar bilgisayarınız üzerinde kullandığınız tüm kişisel programlarınızın her zaman en güncel şekilde bulunmasını sağlamak amacıyla üretilmiş ücretsiz bir program. Bu yol ile her gün kullandığınız programların en güncel sürümleriyle elinizin altında olduğundan emin olacaksınız.

Günlük kullanıcı deneyiminizin maksimum şekilde sağlanmasını istiyorsanız her zaman yeni çıkan sürümlerden haberdar olmanız ve onları kullanmanız gerekmekte. İşte bu konuda UpdateStar sizin yanınızda. UpdateStar tüm ücretsiz programlarınızı, deneme sürümlerini, demoları, reklamlı yazılımları ve özel teklifleri en güncel şekilde önünüze getiriyor.

Bilgisayarınızda yüklü olan programların güncellenmesi durumunda size bilgi vericek olan bu yazılım yeni çıkan programların indirilmesi konusnuda size yardımcı oluyor.

Son Sürüm: 1.1.246

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver