Ücretsiz İndir Unknown Device Identifier 5.02 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Unknown Device Identifier 5.02 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Unknown Device Identifier 5.02 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Unknown Device Identifier (UDI) adlı araç Windows Aygıt Yöneticisi’ndeki sarı renkli soru işaretiyle diğerlerinden ayrılan bileşenlerdeki sorunları çözmenizi sağlıyor. UDI sürücüleri olmayan bu bileşenlerle ilgili tüm detayları model numarasıyla birlikte ekrana getiriyor ve dilerseniz mevcut sürücüleri yedekliyor.

Bağlam menüsündeki Find Driver ve Contact Vendor seçenekleri eksik sürücüleri internet üzerinden bulmanıza yardımcı oluyor.

Özellikler:

USB 1.1/2.0 Aygıtları Tanımlar- IEEE 1394 Aygıtları Tanımlar – ISA Tak ve Kullan Aygıtları Tanımlar- AGP Bus Aygıtlarını Tanımlar- PCI Aygıtları Tanımlar – Dil Desteği- Donanımlar için Sürücü Arama- Donanım Üreticisiyle Bağlantı Kurma- Donanım Bilgisini Saklama veya Yazdırma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver