Ücretsiz İndir Universal Password Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Universal Password Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Universal Password Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Universal Password Manager (UPM) kullanıcı adlarını, şifreleri, URL’leri ve genel notlarınızı şifreli bir veritabnı altında tek bir yönetici parolası altında saklamanıza ve korumanıza yardımcı olan bir yazılım.

Açık Kaynak Kodlu birçok ücretsiz şifre yönetici arasında UPM’yi farklı yapan ne? En önemli 3 güçlü özelliği diyebiliriz…

Basitliği – Sizlere çok az sayıda çok güçlü özellikleri hiçbir karmaşıklık olmadan sunuyor.Platform Çeşitliliği – UPM Java diliyle yazılmış bir program böylece Windows, Mac OS X ve Linux (ve diğerleri) işletim sistemlerinin hepsinde çalışabiliyor.Veritabanı Paylaşımı – Bu özellik çok kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. Sizleri kendi uğraşınızla aynı veritabanını sürekli başka yerlere kopyalamanız yerine, veritabanını uzaktan ulaşılabilecek bir yere saklayıp ister ofisinizden ister evinizden bu şifre korumalı yere ulaşarak otomatik olarak yerel veritabanı ile burdaki veritabanını sürekli eşleyerek sizi büyük bir uğraştan kurtarıyor.

Özellikler

Küçük, Hızlı ve Ücretsiz256 bit anahtarlı şifrelenmiş veritabanı kullanıyorPaylaşılan şifre veritabanıJava/SWING ile yazılmışWindows ve Mac OS X yerli versiyonları bulunuyorHızlı hesap aramaSadece klavye kullanarak rahat edenler için düzgün bir şekilde tasanlmış

Artık tüm hesaplarınız için bir parola akılda tutmanız yeterli. Bu, Universal Password Manager için gerekli. Java tabanlı UPM, altlarına parola ve notlar ilişkilendirdiği web bağlantılarını şifrelenmiş bir veri tabanında bir araya getiriyor.

İpucu: Sekiz karakterden daha uzun UPM parolaları için http://java.sun.com/products/jce adresinden Java Cryptography Extension‘ı indirmelisiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver