Ücretsiz İndir Ultra Tag Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ultra Tag Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ultra Tag Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ultra Tag Editor kolay kullanımlı bir tag düzenleme aracı ve müzik organizatörü. Program MP3 (ID3v1, ID3v2.2, ID3v2.3 and ID3v2.4) ve OGG Vorbis (vorbis yorumları) ile çalışıyor. Ultra Tag Editor hem temel ID3v1 tag alanlarını (başlık, artist, albüm vb.) desteklerken ek olarak ID3v2 alanlarını (şarkı sözü, yazar, disk#, internet radyo bilgisi, besteci vb.) da destekliyor.

Müzik dosyalarımızı sınıflandırmakta kullanacağımız tag bilgilerini çok rahatlıkla değiştirebilceğimiz bu programın belki de en olumsuz yönü, 30 günlük deneme süresi oluşudur. Ultra Tag Editor‘ün sol üst bölümünde yer alan Explorer tarzındaki alanda, düzenleme yapmak isteyeceğiniz klasörü seçtikten sonra, klasördeki parçaların tag bilgilerini, orta bölümde görebilirsiniz. Tag bilgilerini oluşturmak veya önceden yazılı tag bilgisini üzerine yazmak için ilgili parçayı seçmeniz ve seçili parçanın programın alt bölümündeki ID3v1 ve ID3v2′ye göre tag bilgilerine tıklayarak, klavyeden ilgili bölümlerin üzerine yazmanız yeterli olucaktır.Bu arada yapacağınız değişikliği kaydedebilmeniz için, yanlardaki küçük kutucuklara tıklamayı unutmayın. F7 tuşu ile yeni klasörler oluşturarak, yaptığınız düzenlemelerinizi farklı klasörler altında toplamanızı öneririz.

Programın gelişmiş özellikleri ile, tag bilgilerini kopyalayıp taşıyabilir ya da silebilir veya belli bir kritere göre otomatik değiştirebilirsiniz. Son olarak üstteki menü içerisinde “Player” adımından erişebileceğiniz müzik çalıcısı ile veya ekranın ortasında yer alan oynatma tuşlarını kullanarak, müziklerinizi keyifle dinleyebilirsiniz.

Şuanki Sürüm: 2.4.3

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver