Ücretsiz İndir Ultimate Nickpopupz2004 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ultimate Nickpopupz2004 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ultimate Nickpopupz2004 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programla Flood online olma özelliğinden farklı bir şekilde yaralanabilirsiniz.Her 7 farklı isim yazarak 7 kere xxx.oturum açtı yazısını cıkarabilirsiniz.Bu yazı her cıktıgında farklı bir nickle gözükürsünüz. PROGRAMIN KULLANIMI: 1-Sağ tarafta bulunan alanlara istediğiniz takma isimleri , her çevrimiçi-çevrimdışı olduğunuzda ekranın sağ alt tarafında çıkacak olan balon bildirileri değiştirmiş olursunuz. 2- Popup Flood tuşuna basarak, listenizdeki kişilerden tam 7 tane balon bildirim ekranı açabilirsiniz 3- Status Flip tuşuna basarak seri halde durumunuzu değiştirebilirsiniz Not: Eğer bunu size listenizdeki kişiler yapıyorsa, korunmak için durumunuzu meşgule getirmeniz yeterli olur. Eklenen görüntüye bakarsanız programın mantıgını daha iyi anlarsınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver