Ücretsiz İndir Tweak-XP Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tweak-XP Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tweak-XP Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tweak-XP Pro Windwos XP için dizayn edilmiş ilk modifikasyon yazılımı olmasıyla önemli bir yere sahip. Program sadece ilk olma ünvanına sahip değil bu alanda benzerlerine göre daha fazla seçeneğe sahip ve en çok tercih edilen ince ayar yazılımı olmasıyla dikkat çekiyor.

Sadece Windows XP için tasarlanmış bu yardımcı yazılım ile Windows kayıt girdilerinizi yönetirken, Tweak-XP Pro ile yüzlerce gizli seçeneği ve işletim sistemi ayarını istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirin. Basit arayüzü ve kolay kullanımı ile size en zor ayarları daha kolay hale getiren bu program sadece bir kaç fare tıklamasıyla Windows XP’nin saklı kalmış özelliklerini sunucak.

Programın Bazı Özellikleri:

Yüzlerce gizli Windows ayarını aktif hale getirinRegistry (Kayıt Girdileri) temizliği yapınSistem kısıtlamalarını aktif hale getirinPopup’ları engelleyinBanner reklamları engelleyinDetaylı sistem bilgisi edininRAM disk sürücüsü yaratınSabit diskinizi temizleyerek kişiselliğinizi koruyunTrueType fontları yönetinZip dosyalarını tamir edinİnternet bağlantınızı geliştirinCPU (İşlemci) optimizasyonu yapınRAM (Bellek) optimizasyonu yapınVe daha fazlası …Şuanki Sürüm: v4.0.8

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver