Ücretsiz İndir Turksa Acente Takip Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Turksa Acente Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Turksa Acente Takip Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin açıklaması: Hizmet Alanı: (ACENTE PROGRAMI) Sigorta acentelerinin poliçe takip,cari hesap ve taksit takip sistemlerindeki otomasyonu sağlamak, sigorta şirketiyle mutabakatı yürütmek amacıyla hazırlanmış olup, günümüzdeki son teknoloji göz önüne alınarak sigorta acenteleri üzerinde detaylı analiz yapılarak ihtiyaçlara göre geliştirilmiştir. Görevi:Poliçe Takip (Elementer ve Branş Ayrımına Göre), (İptal Poliçe, Zeyil Arttırım-Eksitme Poliçesi), Müşteri Takip (Sigorta Ettiren ve Sigortalı Ayrımı), Tali Acente Takip (Otomatik Komisyon Hesaplama), Müşteri Cari, Tali Cari, Şirket Cari Takibi, Müşteri Tahsilatları ve Şirket Ödemelerinde Tek Tek veya Kümülatif Poliçe İşlemi, Şirket Ödemelerinde Alacak Karşılığı Poliçe Hesap Kapanma, Müşteri POS Tahsilatlarında Şirket POS Makinası ve Acente POS Makinası Üzerinden Geçiş Takibi, Acente Vergi ve Komisyon, Banka, Vergi ve Kasa Takibi, Hasar Takibi, Kolay Kullanım + Esnek Raporlama (Pdf ve Excel’e Aktarım), Kullanıcı Yetkilendirme (Kullanıcı Girişlerinde İsteğe Göre Kısıtlama), Birden Fazla Sigorta Şirketi Takibi, Her Sigorta Şirketine Uygun Poliçeye Göre Bağımsız Şablon Yaratma, Birden Fazla Makinada Çok Kullanıcılı Bilgi Girme. *** TOPLU SMS Modülü Pakete Dahildir.Biten poliçelere,doğum günü olanlara veya yılbaşı bayram tebriği göndermek istediklerinize tek tuşa SMS gönderme. Fiyatı: 900 YTL (KDV Dahil-Garanti Bonus İle 12 TAKSİT)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver