Ücretsiz İndir TuberVideo 1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TuberVideo 1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TuberVideo 1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TuberVideo 1.01 ile artık istediğiniz videolarınızı pahalı, sisteminizi zorlayan, habire güncellenmek isteyen programlar ile değil de küçücük bir video oynatıcısında çalıştırma oynatma imkanına sahip olacaksınız. Program o kadar küçük ki kurulumuna bile gerek kalmadan çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca sisteminizde bulunan tüm codec türlerini algılayarak oynatmak istediğiniz formatlara uyumlu hale de geliyor. Kısaca oldukça küçük ve etkili bir program. Programı .zip dosyasından çıkardıktan sonra sadece tv.exe dosyasını açmanız bir video oynatıcısına sahip olmanız için yeterli olacaktır. Hiçbir kurulum zahmetine girmeden bu oynatıcı ile istediğiniz tüm videoları izleyebilirsiniz. Programın hemen başlığında kendi üretici sitesinin adresi mevcuttur. Başka da bir reklam içeriği yoktur. Ayrıca program ilk yayınlanan sürüm olduğu için Türkiye’de ilk defa TAMindir’de kullanıcılara sunulmuştur.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver