Ücretsiz İndir Tribal Trouble Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tribal Trouble Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tribal Trouble Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tribal Trouble, başından kalkmadan zevkle oynayacağınız, savaş stratejisine sahip, eğlenceli bir oyun.

  

Oyunun amacı ve gelişmesi:

Viking`ler açık denizlerde ilerlerken yollarını kaybederler ve tropikal bir adada bulurlar kendilerini, fakat adada yalnız değillerdir ve kendilerinden başka adanın yerlileri de bulunmaktadır, yerliler bunların kalmalarını istemezler, Vikingler ise bunun için kalıp savaşmayı ve bu güzel ada’ya sahip çıkmayı isterler.

Tüm bu gelişmelerin eşiğinde karşılıklı savaşmalar yaşanır ve oyunda kahramanda sensin, oyuna iyi hakim olmalı, üstün savaşma teknikleri geliştirmeli ve grubunun bu savaştan galip çıkmasını sağlamalısın…

Üstün grafiksel arayüze sahip bu strateji oyununda, oyuncuya haritalar ve göstergeler ile yardımcı olunmaktadır, bununla birlikte üstün grafiklerle donatılmış ve savaşı size yakından yaşatacak gerçek zamanlı bir savaş teknolojisi ile donatılmıştır.

Özelliklede boyutuna bakılırsa benzerlerinden çok daha cazibeli olduğu söylenebilir, çünkü; boyutu küçük fakat yüksek grafiksel yapımları ve efektleri bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver