Ücretsiz İndir Trend Micro HouseCall Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trend Micro HouseCall Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trend Micro HouseCall isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Housecall Trend Micro’nun ücretsiz çevrimiçi virüs tarama yazılımıdır. Housecall bilgisayarınızdaki virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlı kodları tarayarak bunlardan kurtulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda güvenlik denetlemeleri de yapar ve bulaşan zararlı kodları temizler.

Programın genel özellikleri şunlardır:

Virüsleri,solucanları ve Truva atlarını tarar,Casus yazılımları ve zararlı kodları temizler,Zararlı kodların çıkartmış olduğu hasarları düzeltir,Yüklenen programlar ve bağlı olduğu ağ hakkında detaylı bilgi verir,İnternet explorer ve Mozilla firefox ile uyumlu çalışabilme,Windows,Linux ve Solaris destekler.

Yazılım:

Microsoft İnternet Explorer 6.0(Windows 2000 için Service Pack 1 ve sonrası yamalar,Windows XP için SP 2 ve sonrası yamalar)ya da üzeri.Mozilla Firefox 1.5 veya üzeri.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver