Ücretsiz İndir TranslateIt! German-English-German 5.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TranslateIt! German-English-German 5.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TranslateIt! German-English-German 5.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda çalışırken anlamını bilmediğiniz yeni sözcüklere karşı en etkili çeviri programından yardım alabilirsiniz.Almanca ve İngilizce kelimeleri arasında çeviri yapabiliyorsunuz.Yazılım birçok tarayıcı üzerinde çalışabiliyor.Desteklediği tarayıcılar arasında Internet Explorer,Opera ve Firefox bulunuyor.Böylece sayfada gördügünüz herhangi bir kelime üzerinde kolayca çeviri yapabiliyorsunuz.Ayrıca genele baktığınızda programlarla da çalışma yapısına sahip.Bunların arasında ICQ gibi mesajlaşma programıda var.

 

Çalışma mantığına baktığımızda ise işinizi kolaylaştırabilecek kısayol atama görevi dikkatimizi çekiyor.Shift + S tuş kombinasyonuyla kelimenin üzerine gelmeniz ve çeviriyi yapmanız bu şekilde mümkün.Aşağıdaki görüntüde kelime üzerinde nasıl çeviri yapıldığı gösterilmiş.Bu işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver