Ücretsiz İndir Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİ TANITIMISiz hala müşterilerinizin borç ve taksitlerini, bilgilerini deftere veya amatör bir exel dökümanına mı yazıyorsunuz? Oysa bu programda müşterinin ismini yazmanız o müşterinin tüm taksitlerini, hangi gün saat kaçta ne kadar ödeme yaptığını, size ne kadar borcu olduğunu görmeniz için yeterli! Türkiye genelinde birçok müşavir ve sigortacı tarafından kullanılan bu program sınıfında en iyi ve en ucuz programdır ve bir müşavirlik ofisinin müşteri ve muhasebe yönetimini tek başına yönetebilir.Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0 programı Trafik müşavirlerinin işlerini kolaylaştırmak, müşteri takibini otomatikleştirmek, taksit günlerini sigorta ve muayene bitimi gibi önemli anımsatmak amacıyla hazırlanmış kullanımı kolay bir paket programdır. Müşterilerinizin kişisel bilgilerini ve ruhsat bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde giriş yapabilir ve istediğiniz zaman müşterilerinize ulaşabilirsiniz.. Müşterinin kişisel bilgilerini, taksit bilgilerini, ödeme hareketlerini yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Tc noyu netten kontrol edebilir, böylece hata riskini sıfırlar.        Yenilikler (v2.0)-Müşterilere otomatik taksit yapabilme, ödeme günlerini belirleyebilme.Taksit ödemesi alırken taksitin tamamını veya bir kısmını alabilirsiniz.-Sigorta bitiş tarihleri hatırlatma -Muayene bitiş tarihleri hatırlatma -Taksit tarihlerini ve ödemeleri görebilme-Taksit günü gelince otomatik hatırlatma-Her müşterinin ödeme bilgilerini görebilme ve yazıcıdanalabilme.Böylece kim ne zaman ödeme yapmış bilgisini listeleme ve yazıcıdan alabilme.-Firmanızın belirli tarihler arasındaki muhasebe analizini yapabilme.Belirli tarihler arasındaki hesap hareketlerini, taksit bilgilerini listeleyebilme ve yazıcıdan raporlayabilme. -Günü geçmiş ödenmeyen taksitleri ve ödemeleri görebilme vebunları yazıcıdan alabilme.-T.C Kimlik No.yu, ad soyad bilgilerini İnternetten otomatikalabilme. (Böylece hatalı girişler yapma riski sıfıra indirilir.)-Programa sadece sizin bildiğiniz şifre ilegirilebilir.Böylece müşteri bilgilerinizi sadece siz görebilirsiniz.-Bilgisayar ve program kullanma konusunda yeni olan kişilerinihtiyaçları göz önünde bulunduralarak hazırlanmış kolay kullanım.Entegre Kasa Defterim 1.00 Programı.Aldığınız ödemeler kasa defterine otomatik aktarılır.Geçmiş tarihlerdeki kasa hareketleri analiz edilebilir. İki program kendi aralarında her hesap hareketinde haberleşirler. Bir sonraki güne kasa devri yapılırPC Net Dergisinin Ekim ayı sayısında DVD içerisinde KPSS Hazırlık yazılımımız ile beraber yayınlanmıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver