Ücretsiz İndir Total Image Converter 2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Total Image Converter 2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Total Image Converter 2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın içerisnde toplu dönüştürme aracı bulunmaktadır. Bu araç ile belirlediğiniz klasördeki tüm resimleri toplu olarak düzenleye bilirsiniz.

Ayrıca kırpma,kopyalama,küçültme gibi işlemleride kolaylıkla yapabilirsiniz.

Programın bir diğer özelliğide içerisnde entegre olarak bulunan resim göstericisi! Bu resim gösterici sayesinde düzenleyeceğiniz resimleri daha iyi görebiliyorsunuz.

Dosyaları ayrıntılı bir biçimde gösterdiği gibi isterseniz küçük resimler olarakta görebilirsiniz.

Desteklediği ve dönüştürdüğü dosya türleri:

Raw grafik biçimleri (RAW, CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, X3F, BAY, ORF, MRW, SRF, MRW) Portable Network Graphics (PNG) Windows Icon (ICO) Graphics Interchange Format (GIF) Windows Bitmap imaj dosya biçimi (BMP, DIB, RLE) Vektör grafikleri (WMF, EMF, WMZ, EMZ) JPEG imaj dosya biçimi (JPEG, JFIF, JPG, JPE) JPEG 2000 imaj dosya biçimi (J2K, JP2, JPC, J2C) Tagged imaj dosya biçimi (TIFF, TIF, FAX, G3N, G3F) Adobe Photoshop grafik dosyaları (PSD, PDD) Truevision TGA grafik dosyaları (TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, WIN) Portable Pixmap (PXM, PPM, PBM, PGM) ZSoft Paintbrush grafik dosyaları (PCX, DCX) Kodak Photo CD (PCD)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver