Ücretsiz İndir Toplu Resim Koruyucu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Toplu Resim Koruyucu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Toplu Resim Koruyucu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Toplu Resim Koruyucu adından da anlaşıldığı üzere yüzlerce resim veya fotoğrafa tek tıkla filigran eklemenizi sağlayan çok güçlü ve kullanımı kolay programdır. Resim veya sanatsal çalışmalarınızın üzerine profesyonel ve transparan yazı, resim, logo, çizim veya grafik filigranlar ekleyerek koruyabilirsiniz. Favori resim düzenleme programınızla birlikte kullanıldığında filigranlar; telif hakkı mesajınızı, web sitenizin linkini veya logonuzu içerebilir.

 Toplu Resim Koruyucu resimlerinizi veya fotoğraflarınızı korumak için geliştirilmiş en hızlı ve en kolay yöntemdir. Bu filigran düzenleme programı çalışmalarının bir örneğini değerlendirmeleri için müşterilerine gönderen tasarımcılar, grafik sanatçıları, banner dizaynı yapanlar için uygun olduğu gibi web sitelerinde veya web resim galerilerinde yayınladığı resimleri korumak isteyen herkese de hitap eder. Bu programı kullanarak resimlerinizi izinsiz kullanımdan koruyabilirsiniz. Resim üzerinde istediğiniz yere eklediğiniz filigranlar kaldırılamaz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver