Ücretsiz İndir Tom Clancy’s Rainbow Six 4 Lockdown Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tom Clancy’s Rainbow Six 4 Lockdown Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tom Clancy’s Rainbow Six 4 Lockdown Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun İçeriği: – Şaşırtıcı grafikler, ultra gerçekçi Ragdoll fizikleri ve yakın savaş sahnelerinin gerçekliği… – Playstation 2 Red Storm Entertainment şirketinin geliştirdiği ve şu ana kadar görülmemiş grafikler ve yoğun savaş sahneleri içeren yeni bir Grafik motoru kullanacakmış.. – Yeni süper büyüleyici takım bazlı oynanış : 10 Recon, Electronics ve Demolitions uzmanlarını da içeren çok uluslu hareketler siz 3 Takım arkadaşınıza Quick Order Interface veya Voice Command yoluyla emir verirken görevlerinizi bitirmenize yardımcı oluyor. – Süper multiplayer deneyimi: En iyi multiplayer oyunlarından biri Klasikleriyle beraber geri dönüyor : Ayrı ekranlarda ve online olarak rakip veya kooperatif modlar. Ayrıca oyunun konsollara özel modları da ayrı bir hava katacak: – Playstation 2: Yeni Rivalry Mode ise Rainbow harekatlarını eğitimli paralı askerlere karşı bir şekilde tüm yeni hedef bazlı görevlerde takım oyunu sunuyor. – Yeni Xbox Live Career Mode oyunculara tüm yeni hedef bazlı görevlerde kendi harekatlarını yaratma, yeteneklerini geliştirme ekstra ekipman elde etme gibi imkanlar sunuyor. – Giderek artan düşman yapay zekası : her yeni bölümle düşman daha farklı kuşatma, gizli ateş ve oda temizleme işi yapıyor. – Yeni silah ve donanımlar : görevlerinizi bitirene kadar elinize hareket izleyici, hasar bombaları ve ölümcül MTAR-21 mikro saldırı silahı elde edeceksiniz. – Tansiyon arttırıcı sesler: Gıcırdayan tahtalardan fısıltılara ve yalvaran tutsaklara kadar her ses oyunun her noktada iş yapacağını gösteriyor.

Açıklama: merlininkazani.com

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver