Ücretsiz İndir TMPGEnc Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TMPGEnc Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TMPGEnc isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile : -Teknik sihirbazı sayesinde kolayca videolar oluşturabilirsiniz. -Oluşturduğunuz videolarınızı Dvd formatında kaydedebilirsiniz. -AC-3 plug-in`i sayesinde videolarınıza AC-3 audio ekleyebilir böylece kaliteli ses elde edebilirsiniz. -MPEG-1 MPEG-2 formatları arasında yüksek kalitede dönüştirme yapabilirsiniz. -Beraberinde gelen efektler sayesinde videolarınız arasında yumuşak geçişler oluşturabilirsiniz. -Filtreleme özelliği ile videolarınız üzerinde görüntü ayarları yapabilirsiniz. -Windows media/audio (wma, wmv) desteği mevcuttur. -Desteklediği video formtaları: avi, Dv, mpg, mpeg1, mpeg2, wmv. -Desteklediği ses formatları: mp3, wav, wma.

Önemli: Programın kurulum dosyası WinZip programı ile sıkıştırılmıştır. WinRAR programını buraya tıklayıp indirerek dosyayı açabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver