Ücretsiz İndir Titanize V2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Titanize V2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Titanize V2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Titanize Online Backup and Remote Access programı sizlere ilk çevirimiçi-çevirimdışı kişisel içerik yöneticisi olarak internet ortamında dosyalarınızı yedeklemenizi sağlıyor. Titanize artık sadece online olarak yedekleme ve sizlere alan sağlama dışında yeni özellikleriyle başka seçeneklerde sunuyor. Bilgilerinizi otomatik olarak düzenli bir şekilde güncelleyerek yedekleme seçeneği; bilgilerinizi CD, DVD, harici disk, veya network sürücüsüne yedekleme; herhangi bir internet gezgini ile bu dosyalara uzaktan ulaşma ve geri dönüşüm işlemi; diğer kişilerle dosyalarınızı güvenli bir şekilde paylaşma; aynı datayı farklı cihazlarınıza senkronize etme özelliği ve son olarak dosyalarınızı internet ortamında yayınlayabilme.

Günümüzde Titanize dünyanın en büyük yazılım ve servis sağlıyıcısı tarafından dünyanın

 

 

Titanize Kişisel İçerik Yöneticisi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver