Ücretsiz İndir ThinkFree Office 3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ThinkFree Office 3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ThinkFree Office 3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Tanıtımı:

 Mükemmel yerleşik uygulama uyumluluğu  Ofis yazılımlarında en yaygın ve sık kullanılan yazı tipleri Linux`ta bulunmayan Arial ve Times New Roman yazı tipleridir. Linux üzerinde çalışan ThinkFree Office 3.0, bu yazı tiplerini içerir.

 Adobe PDF olarak kaydet

  Thinkfree Office 3.0, Adobe Acrobat (PDF yazıcı) satın almadan PDF belgeleri oluşturmanızı sağlayan `PDF olarak kaydet` özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde PDF dosyalarınızı Microsoft Office veya herhangi başka bir Ofis dosyası görüntüleyicisine sahip olmayan arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Tüm özellikleri MS Office ile tam uyumlu

  ThinkFree Office 3.0, onu yalnızca MS Windows sisteminde değil, aynı zamanda Linux sistemlerinde de çalıştırmanıza olanak tanıyacak şekilde Java Teknolojisiyle geliştirildi ve yapıldı.

Uyumlu yazı tipleri sağlar

  Ofis yazılımlarında en yaygın ve sık kullanılan yazı tipleri Linux`ta bulunmayan Arial ve Times New Roman yazı tipleridir. Linux üzerinde çalışan ThinkFree Office 3.0, Windows Sitemi üzerinde çalışan Microsoft Office olan muhteşem uyumluluğunu sürdürmek için bu yazı tiplerini içerir (Arial, Times New Roman, Gulim, Dotum ve Batang).

Uyumlu biçime sahip gelişmiş düzenleme özellikleri

 ThinkFree Office 3.0 Adobe Acrobat (PDF yazıcı) satın almadan PDF belgeleri oluşturmanızı sağlayan `PDF olarak kaydet` özelliğine sahiptir.

Zenginleştirilmiş ve kullanıcı dostu arabirim 

 ThinkFree Office`in fiyatı, Microsoft Office`in 1/3`ü oranında. Bu piyasadaki ilk indirimli alternatif. ThinkFree Office neredeyse aynı Görüntü ve His özelliklerine ve mükemmel bir uyuma sahip.

MSO XML dosya biçimi (Word/Excel) desteği

ThinkFree Office`in fiyatı, Microsoft Office`in 1/3`ü oranında. Bu piyasadaki ilk indirimli alternatif. ThinkFree Office neredeyse aynı Görüntü ve His özelliklerine ve mükemmel bir uyuma sahip.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver