Ücretsiz İndir TheHulk (Demo) Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TheHulk (Demo) Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TheHulk (Demo) Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda kahramanımız hulk babasını bulmak için savaşıyor.

Karşınıza çok zor bölümler geliştirilmiş yaratıklar dev köpekler vs

daha fazlası için demoyu indirin…

Oyunun hileleri ise:::::::::

Aşağıdaki şifreleri oyun esnasında herhangi bir terminale yazın:

SANFRAN – Hulk’un dönüşünümü gösteren filmi açar.(HULK TRANSFORMED)PITBULL – Hulk Hulk Dogs’a karşı dövüş filmini açar.(HULK VS. HULK DOGS)FIFTEEN – Çöl dövüşü filmini açar.(DESERT BATTLE)NANOMED – Hulk Movie F/X filmini açar.JANITOR Gri renkli Hulk’la oynarsınız.

Aşağıdaki şifreleri oyundaki Options/Code menüsünde yazın:

GMMSKIN – Hulk ve Banner darbelerden zarar görmez.TRUBLVR Bütün bölümleri açar. FLSHWND – Regenerator(güç yenileme hızını iki katına çıkartır). ANGMNGT “Rage Meter’ı doldurur ve hiç düşürmez. GRNCHTR Sınırsız devam hakkı(Continue)verir. HLTHDSE İki kat sağlık verir. BRNGITN Düşmanların sağlığını iki katına çıkartır.MMMYHLP Düşmanların sağlıgını yarıya düşürür. FSTOFRY Düşmanlar Hulk’un tek darbesiyle ölür. BRCESTN Bulmacaları çözer. NMBTHIH Eski High Score’u sıfırlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver