Ücretsiz İndir The Filter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

The Filter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda The Filter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iTunes gibi MP3 istemciler zaman zaman kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Özellikle de binlerce şarkı içerisinde aradığınızı bulmak istiyorsanız. Ancak Apple iTunes’un müzik kitaplığına müdahale eden The Filter adlı bu ücretsiz yazılımla bu durum değişiyor. The Filter aynı tarz şarkıları seçerek otomatik olarak bir çalma listesi oluşturabiliyor. Bu listenin ortaya çıkması için ilk adımda bir kaç şarkı seçmeniz yeterli. Yazılım diğer adımları kendiliğinden tamamlıyor ve şaşırtıcı derecede başarılı sonuçlar üretiyor.

Seçilen şarkılardan herhangi birinin çalma listesinde yeri olmadığını düşünüyorsanız onu atlamanız yeterli. The Filter bu tercihinizi not ediyor ve sonraki listeleri oluştururken dikkate alıyor.

iPod için de otomatik çalma listeleri oluşturabilirsiniz. MP3 çaları bilgisayarınıza bağladığınızda yazılım penceresinin sol alt köşesinde küçük bir iPod simgesi belirecektir. Simgeye tıklayarak otomatik bir liste oluşturabilir ve onu iPod’a aktarabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver