Ücretsiz İndir Ters Mail Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ters Mail Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ters Mail isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programla msn konusurken mail adresinizi tersten yazabilecekseniz.Yani abc@hotmail.com bu adres msn de moc.ilamtoh.cba diye gözükecektir.Tek yapmanız gereken Zip acıp ordaki kodu msn isminizin sonuna koymaktır.Ayrıca o kodu msn isminiz başına koyarsanız msn nin asagı kısmında “ileti yazıyor”yazısının yerine”royızay iteli” gözükür.Son bir şey daha,kodu msn de yazı yazdıgınız yere kopyalarsanız klavye tersten calışacaktır.Yani yazdıklarınız ters olarak karsı tarafa gidecektir.ancak bu özelliği kullanabilmeniz için her ileti gönderişinizde kodu yazıya başlamadan önce yazı yazılan yere kopyalamanız lazımdır. “NOT:Siz kodu kopyalayın ancak kod kopyalanmamış gibi gözükecektir.Ama yazdıklarınız karsıya ters gidecektir.”

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver