Ücretsiz İndir Tempo Ticari Muhasebe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tempo Ticari Muhasebe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tempo Ticari Muhasebe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İksir Ticari Entegre Programı; Stok – Cari Hesap – Fatura – Hızlı Satış – Taksit – Kasa – Depo – Döviz modüllerinden oluşan küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik bir programdır.

Program yıllar bazında çalışır ve önceki yıllara geçişler yapılarak o yıla ait kayıtlara ulaşılabilir.

Stok Modülünde stokların barkod ve fotoğraf desteği mevcuttur.Stoklar ister döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Stoklar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister stok bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Her bir stokun hareketlerine ve detaylarına tek tuş ile ulaşılabilir. Cari Hesaptan bağımsız Stok Hareketleri yapılabilir.

Cari Modülünde, cari hesaplar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister cari hesap bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Cari hesap hareketlerine ve detaylarına tek tuşla ulaşılabilir. Tarih aralıklı ve detaylı cari ekstreler alınabilir. Her bir cari hesap için sınırsız döviz ve YTL hesabı açılabilir.

Fatura modulünde ALIŞ ve SATIŞ faturaları düzenlenebilir. Faturalar ister Döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Faturalarda kalem iskontosu, fatura altı iskontosu yapılabilir. Kapalı ve Açık SATIŞ faturası düzenlenebilir. Fatura Dizaynı yapılabilir.

Hızlı Satış Modülü, PARAKENDE satış yapan market vb. işletmeler için geliştirilmiştir. Bu modülde barkod okuyucu yardımıyla müşteriyi bekletmeden seri bir şekilde satış yapılabilmektedir.

Döviz modülününde, kullanıcılar sınırsız sayıda Para birimi (Dolar, Euro vs.) tanımlayabilir ve tüm modüllerde istenilen para birimini kullanılabilir. Her bir cari kart için tanımlı tüm para birimlerinde işlem yapılabilir.

Taksit modülünde, ister otomatik ister manuel taksitlendirme yapılabilir. Satış faturaları taksite bölünebilir. Raporlama kısmında geciken ve gelecek taksit raporları alınabilir, yazıcıdan müşteriye ödeme planı yazdırılabilir.

Kasa modülünde sınırsız sayıda kasa açılabilir. Günlük ya da tarih aralıklı kasa raporları alınabilir. Kasa gelir-giderleri ister döviz ister YTL biriminde yapılabilir.

Depo modülünde sınırsız sayıda depo açılabilir, istenilen her depoya ALIŞ ve SATIŞ Faturası ile giriş veya çıkış yapılabilir, depolar arası stok transferi yapılabilir. İade ürünler, arızalı ürünler ve ürün değişimleri gibi işlemler depo modülü sayesinde rahatça yapılabilir. Programın kullanımı için sınısız sayıda kullanıcı ve şifre tanımlanıp her kullanıcıya ayrı ayrı haklar verilebilir.

Güçlü Raporlaması sayesinde ayrıntılı raporlar alınabilir. Raporlar MS EXCEL ‘e aktarılabilir.

Kullanımı ve anlaşılması basit, karmaşıklıktan uzak bir programdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver