Ücretsiz İndir Temel Yasalar Programı v2.10 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Temel Yasalar Programı v2.10 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Temel Yasalar Programı v2.10 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Genel Özellikler

Yürürlükteki temel yasalardan bazılarını bilgisayar ortamında inceleyebilmek için hazırlanmış; ancak, Ekim 2002’den sonra mevzuat metni güncellenmemiştir.

Toplam (26) kanun, (10) Tüzük ve (2) yönetmelik…

– Türkiye Cumhuriyeti Anayasası – Türk Medeni Kanunu (Yeni)- Avukatlık Kanunu- Borçlar Kanunu- İcra ve İflas Kanunu- Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu- Türk Ticaret Kanunu- İş Kanunu- İdari Yargılama Usulü Kanunu

Mevzuat metnini madde madde inceleyebilme

Sözgelimi, Türk Medeni Kanunu’ndan herhangi bir maddeyi diğerlerinden bağımsız olarak “kolayca” seçip inceleyebilir, kopyalabilir, yazdırabilir; hatta MS Word’e aktarabilirsiniz.

Mevzuat metninde sözcük arama

Örneğin, “hürriyet” sözcüğünün Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın hangi maddelerinde geçtiğini öğrenmek için, “Anahtar Sözcüğe Göre Arama” kutusuna “hürriyet” yazıp “Enter” tuşuna basmanız ya da “Bul” butonuna tıklamanız yeterlidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver