Ücretsiz İndir TeknoAsistan Emlak Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TeknoAsistan Emlak Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TeknoAsistan Emlak isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici açıklaması:

Emlakçıların işi artık çok kolaylaşacak.

Emlak ile tüm bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz.

 Emlak bilgilerinizi takip etmek ve kişisel-kurumsal ajanda`ya sahip isterseniz program tam size göre.

 Program 7 ayrı bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kapsamlı detay bilgileri içermektedir.

1-Emlak Takibi Emlak ile ilgili genel bilgiler. · Emlak Özellikleri · Ödeme ve fiyat takibi · Emlak ile ilgili fotoğraf ekleme · Özel şartlar ve kontrat düzenleme · Mutfak,banyo,balkon,çevre ile ilgili bilgiler · Telefon Çeviricisi · Detaylı Kayıt Arama,Listeleme

 2- İletişim Tüm kişi ve kurumların adres,telefon, mail,fotoğraf,özel bilgileri kaydedebileceğiniz bölümdür. Telefonları telefon çeviricisi ile direkt arayabilirsiniz.

 3- Para Yönetimi Cari hesaplarınızı takip edebildiğiniz bölümdür.

 4- Olaylar Önemli gün ve olayları takip edebildiğiniz bölümdür. Hiç bir önemli gün ve olayı unutmazsınız. Program sizi uyaracaktır.

 5- Parolalar Şifre ve parolalarınızı takip ettiğiniz bölümdür.

 6- Görevler Yapacağınız görev ve randevularınızı takip edebildiğiniz bölümdür.

 7- Notlar Her türlü özel not, döküman, fotoğraf,grafik vb. bilgilerinizi kaydedebildiğiniz bölümdür. İstediğiz şekilde sınıflandırabilir ve kolayca bilgilerinize ulabilirsiniz. İstediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz.

Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipinde`de çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz. Kısaca program birçok özelliliği üzerinde barındırır. 30 gün tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz. 30 gün sonunda beğenirseniz 149 YTL gibi fiyata programın sahibi olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver