Ücretsiz İndir TeknoAsistan Emlak Takip Profesyonel 2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TeknoAsistan Emlak Takip Profesyonel 2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TeknoAsistan Emlak Takip Profesyonel 2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:rnEmlakçılar için profesyonel bir çözüm. Emlak ile ilgili tüm kayıtlarınızı takip edebileceksiniz.rnrnHer emlak için 200 den fazla farklı detay girebilirsiniz.rnrnProgram 7 ayrı bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kapsamlı detay bilgileri içermektedir.rnrn1-Emlak TakibirnrnEmlak ile ilgili genel bilgiler.rn· Bina ve Emlak Özelliklerirn· Ödeme ve fiyat takibirn· Görüşme yapılan kişiler ve detaylarrn· Salon, Odalar, Mutfak, Antre,Koridor,Banyo,WC,Balkon ile ilgili detay bilgilerirn· Konut,İşyeri,Komple Bina, Otel-Motel,Arsa,Devremülk ile ilgili özelliklerrn· Emlak ile ilgili fotoğraf eklemern· Mal Sahibi, Kiracı-Alıcı, ile ilgili tüm bilgi ve dökümanların kaydedilmesi.rn· Özel şartlar ve kontrat düzenlemern· Telefon Çeviricisirn· Detaylı Kayıt Arama,Listelemern· Arz-Talep girişlerirn· Arz-Taleplerin otomatik karşılaştırılmasırn· Alanların kullanıcı tarafından tanımlanmasırn· Her farklı bölüm için özel not tanımlanabilmesi.rnrn2- İletişimrnrnTüm kişi ve kurumların adres,telefon, mail,fotoğraf,özel bilgileri kaydedebileceğiniz bölümdür. Telefonları telefon çeviricisi ile direkt arayabilirsiniz.rnrn3- Para YönetimirnrnCari hesaplarınızı takip edebildiğiniz bölümdür.rnrn4- OlaylarrnrnÖnemli gün ve olayları takip edebildiğiniz bölümdür. Hiç bir önemli gün ve olayı unutmazsınız. Program sizi uyaracaktır.rnrn5- ParolalarrnrnŞifre ve parolalarınızı takip ettiğiniz bölümdür.rnrn6- GörevlerrnrnYapacağınız görev ve randevularınızı takip edebildiğiniz bölümdür.rnrn7- NotlarrnrnHer türlü özel not, döküman, fotoğraf,grafik vb. bilgilerinizi kaydedebildiğiniz bölümdür. İstediğiz şekilde sınıflandırabilir ve kolayca bilgilerinize ulabilirsiniz.rnrnİstediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz. Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipinde’de çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz.rnrnKısaca program birçok özelliliği üzerinde barındırır. 30 gün tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver