Ücretsiz İndir TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi 2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi 2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi 2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi , herkesin bilgisayarda kişisel asistan’ı olması için geliştirildi. SMS gönderebilir, telefon çevirebilirsiniz. Program 6 ana bölümden oluşmaktadır.

1-İletişim (Kişi ve kurumların tüm iletişim sağladığı bilgilere ulaşmasını sağlayan bölümdür. Adres-Etiket düzenleme ve Telefon çeviricisi de mevcutdur.)

2-Para Yönetimi (Kişinin veya kurumun cari hesabını takip etmesini sağlar.)

3-Parolalar (Kulladığınız tüm şifre ve parolaları kaydetmenizi sağlar.)

4-Görevler (İleriye dönük görevlerinizi işlerinizi planlamanızı sağlar. Alarm verirseniz sizi önceden uyaracaktır.) 

5-Olaylar (Önemli gün ve olayları takip etmenizi sağlar. Program size önceden uyarı verecektir.)

6-Notlar (Her türlü döküman,grafik,fotograf vb bilgilerinizi kaydetmenizi ve gruplandırmanızı sağlar. Editör Microsoft Word’un özelliklerini üzerinde barındırır.)

 Programda aynı zamanda istediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz. Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipindede çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz. Kısaca program birçok özelliliği üzerinde barırdırır. 30 gün tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver