Ücretsiz İndir Tek Soft Kts – Kolay Ticari Set Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tek Soft Kts – Kolay Ticari Set Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tek Soft Kts – Kolay Ticari Set isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması

Program Tanıtımı

Birçok ticari yazılım var. Ancak kullanımı zor ve uzun eğitimler almak gerekiyor. Ayrıca muhasebe bilgisine de sahip olmanız gerekiyor. Kurulumları, ayarlamaları, devir işlemleri ise ayrı bir dert. Oysa siz kolay bir şekilde alış ve satışlarınızı girmek, perakende ve taksitli satış yapabilmek, stok durumunuzu takip etmek istiyorsunuz. Muhasebe işlemleriniz için zaten bir muhasebeciniz var.

Yukarıdaki durum size tanıdık geliyorsa, KTS tam size göre bir ticari pakettir.

KTS kapsamlı bir ticari pakettir ve kullanım kolaylığı ön plana alınarak geliştirilmiştir. KTS ile hertürlü ticari işleminizi görülmemiş kolaylık ve esneklik ile yapabilme imkanına kavuşursunuz. KTS kullanımını öğrenmek için uzun eğitimler almanıza ve muhasebe bilgisine sahip olmanız gerekmez.

KTS ile neler yapabilirsiniz?

KTS stok ve cari hesabınızı takip eder. Üstelik anında takip eder. Cari listesine baktığınız anda bütün cari hesaplarınızın borç ve alacak durumunu tek ekranda gösterir. Stok listesine baktığınız anda bütün stok kartları için miktar bilgilerini tek ekranda gösterir. Cari ve stok durumunuzu öğrenmek için ekstra rapor, süzgeç uygulamanız gerekmez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver