Ücretsiz İndir Teen Spirit v0.92f Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Teen Spirit v0.92f Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Teen Spirit v0.92f isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dinlediğiniz parçanın üzerine geldiğinizde o parçayla ilgili tutulmuş detaylı istatistiklere ulaşabiliyorsunuz.Parça en son ne zaman dinlenmiş,kaç kere dinlenmiş,albüm adı vs gibi birçok bilgiyi görebiliyorsunuz.Programın içinde dahili media player bulunuyor böylece müzikleri programın içinde de dinleyebiliyorsunuz.

Programın benzerleri gibi aynı özelliklere sahip olması bir avantaj tabi ama birçok işlemi yapabilme olanağını ücretsiz sunuyor olması çok daha güzel.

Teen Spirit v0.92f İçin Yapılan Yorumlar (1)

 • Ziyaretçi
   
  Teen Spirit v0.92f için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  dehşet bir program arkadaşlar hemen indirin derim,sanatçıya ait parçayı çaldığınızda o sanatçıyla ilgili bilgileri sağ altta biyografi tarafında gösteriyor.Rihanna dan çalmıştım hemen gösterdi bilgilerini.Harika program birçok şeyi yapabiliyorsunuz,çok çeşitli özellikleri var,site üzerindende işlem yapabiliyorsunuz,ücretsiz olmasıda şaşırttı beni,Tamindire sonsuz teşekkür bu programı buraya koyduğunuz için tebrikler

Teen Spirit v0.92f için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Çeşitli Popülerleri

 1. BluetoothView
  BluetoothViewBluetooth Aygıt Arayıcı
 2. Keylogger
 3. Asker Şafak Programı
  Asker Şafak ProgramıAskerler İçin Şafak Sayma Programı
 4. Canlı Radyo
 5. Capture Master
  Capture MasterÜcretsiz Ekran Fotoğrafı Çekme Programı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});