Ücretsiz İndir TBank Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TBank Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TBank isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TBank 3.2.8 bilgi paylaşımına olanak sağlayan TBank Ağ ortamında birden fazla kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir yazılımdır.

TBank Ne işe yarar?

 Arızalı cihazları takip etmek amacıyla tasarlanmıştır. Doğrudan veya bayi yolu ile gelen firma ve şahıslara ait arızalı cihazları takip edebilirsiniz. TBank’ı teknik servis takip bölümünde kullanabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı?

 Cihaz bakımı ve onarımını yapan, teknik servise sahip işletmeler tarafından tercih edilen bir yazılımdır. Kullanım için bilgisayar bilgisi ve eğitimi gerektirmeyen, herkesin kolayca kullanabileceği bir yazılımdır.

 Programın Genel Özellikleri:

Sınırsız müşteri girişi Sınırsız bayi girişiİstenilen müterileri bayilerle ilişkilendirmeArızalı Cihaz giriş takibi Bütün başlıklara göre hızlı ve gelişmiş arama özelliğiRaporlarKolay kurulum ve kullanımÜcretsiz ve limitsiz teknik destek

Referanslarından İki tane yorum

İNTERTEKNO Teknoloji Ve Bilişim Dış.Tic.Ltd.Şti.

TBANK Programını Teknik servisimizde kullanıyor ve çok memnunuz. Çok titiz ve özen ile hazırlanmış bir program.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver