Ücretsiz İndir T.C. Resmi Gazete Tarayıcı v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

T.C. Resmi Gazete Tarayıcı v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda T.C. Resmi Gazete Tarayıcı v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Program Hakkında:

TC Resmi Gazete Tarayıcı, T.C. Resmi Gazete web sitesindeki işlevlerin aynısını yerine getirmek üzere, sade tasarlanmış olan ve geçmişe dönük sorgulamaları daha rahat yapabilmeyi sağlayan bir arayüz sunar.

TC Resmi Gazete Tarayıcı, T.C. Resmi Gazete web sunucusundaki sayfaları görüntülemek suretiyle, bilgiye daha kolay erişilebilmesine katkı sağlamak amacıyla tasarlanmış, ÜCRETSİZ bir programdır.

T.C. Resmi Gazete Hakkında:

T.C. Resmi Gazete, T.C. Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Yayın Dairesi ve T.C. Başbakanlık Basımevi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü’nün ortaklaşa çalışması ile bilgisayar ortamına aktarılmakta ve T.C. Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığı’nın teknik desteği ile internette yayınlanmaktadır.T.C. Resmi Gazete’nin web site adresi http://rega.basbakanlik.gov.tr ‘dir.

Gereksinimler:

TC Resmi Gazete Tarayıcı‘yı kullanabilmek için MS Internet Explorer® web tarayıcı yüklenmiş olan ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Program, yüksek özellikli bilgisayar donanımlarına ve işletim sisteminde özel ayarlar yapılmasına ihtiyaç duymaz.

Özellikler:

TC Resmi Gazete Tarayıcı MS Internet Explorer® benzeri web tarayıcı (Browser) özelliği taşır. TC Resmi Gazete Tarayıcı, mevcut internet bağlantınız üzerinden, internet protokolleri vasıtasıyla resmi gazete web sunucusundan sayfaları talep eder ve hiç bir modifikasyon yapmadan kullanıcıya görüntüler.

TC Resmi Gazete Tarayıcı sadece 1 adet çalıştırılabilir (EXE) dosyadan oluşur. Program, sistem kayıtlarınızda herhangi bir değişiklik yapmaz, herhangi bir özel dosya üretmez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver