Ücretsiz İndir Sweepi 5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sweepi 5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sweepi 5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Sweepi, zamanla bilgisyarınızda biriken geçici dosyaları ve internet kalıntılarını temizleyen, kullanımı kolay ve ücretisz bir program. Çalıştırdığınızda sizi bir temizlik sihirbazıyla karşılayan uygulama, dilerseniz bu sihirbazı kullanmadan temizlenecek alanları işaretlemenize de olanak tanıyor.

Sweepi’nin fazla deneyimli olmayan kullanıcılar için bir hızlı temizleme fonksiyonu da mevcut. Windows’un başlangıcında yüklenen uygulamaları görmenize ve istemediklerinizi devre dışı bırakmanıza izin veren ” Boot Manager ” fonsiyonuyla türündeki diğer uygulamalar arasından sıyrılan Sweepi’nin bozuk kısayol bulma ve güvenli silme özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Sweepi 5’in Yenilikleri ?

Sade ve basit yeni arayüz İngilizce dil desteği CleanUp temizlik sihirbazı Devrimsel silme prosedürü Sweepi Bootmanager Geliştirilmiş yedekleme fonksiyonu Açıklama veritabanınada girişler Sweepi ShortCutter Özel durum tanımlamaları Daha hızlı arama Çoklu sürücü taraması Sweepi Liveupdate Komponent tabanlı güncellemeler Sweepi Slicer Dosyaların güvenli yıkımı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver