Ücretsiz İndir Supersonic Download Accelerator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Supersonic Download Accelerator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Supersonic Download Accelerator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Supersonic Download Accelerator mükemmel özelliklere sahip , hızlı, basit ve güvenilir bir dosya indirme programıdır.

Çeşitli kategorilerde indirme bölümleri, aynı anda birden fazla dosya indirebilme özelliği ve diğerleri programın başka indirme programları arasından kolayca ön plana çıkmasını sağlıyor.

Programın adından anlaşılacağı gibi amacı çok hızlı ve güvenilir biçimde aradağınız dosyaları bularak, aynı hızla basit bir şekilde indirmenizi sağlamak. Programın kullanımının basit ve pratik olması tercih edilmesini sağlıyor. Sizi dosya indirmeniz konusunda yönlendiriyor.

Hızlı dosya indirme amaçlı olarak HTTP ve FTP tiplerini bile kullanıyor. Kullanıcılar için menü oldukça sade ve basit. Program size en basit ve hızlı yoldan indirme imkanı sunuyor. Arayüzünde kesinlikle reklam bulunmuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver