Ücretsiz İndir Super Email Harvester Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Super Email Harvester Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Super Email Harvester isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programla isim ve soyisim yazarak bulmak istediğiniz bir arkadaşınızın mail adresini taratabilir ve ulaşabilirsiniz.Bulduğunuz mail adresine programın içerinden e-posta yollama imkanınada sahipsiniz.Farklı kriterlerde arama yapabilir,belirlediğiniz aralıktaki tüm e-postalara ulaşabilirsiniz.Birçok farklı uzantıya sahip maillerde arama yapabilmektedir.

PROGRAMIN KULLANIMI:

Öncelikle username@….com yazan kısma hangi uzantılı mail adresini bulmak istiyorsanız onu seçin(genelde hotmail seçilir)

Daha sonra Settings butonuna basarak ordan;

İsimle mail bulmak istiyorsanız Add a prefix to every user name Soyisimle mail bulmak istiyorsanız Add a Suffix to every user name İsim ve soyisimle mail bulmak istiyorsanız ikisinide işaretleyin. Add a prefix to every user name yazan yerin karşısındaki boşluğa mailini bulmak istediğiniz kişinin ismini yazın Add a Suffix to every user name yazan yerin karşısındaki boşluga mailini bulmak istediğiniz kişinin soyismini yazın

Sonra ok tuşuna basın. Search Butonuna bastıgınız andan itibaren mailleri aramaya baslayacaktır. Aramayı durdurmak için “Pause” tuşuna,aramada çıkan mailleri silmek için “Clear email adres” e basıp ordan “clear all”butonuna basın.Yaptıklarınızı kaydetmek için “Save Progress” tusuna basın. Önceden kaydettiğiniz aramanın devamını getirmak için “Load Progress” tuşuna basın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver