Ücretsiz İndir Streamripper for Winamp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Streamripper for Winamp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Streamripper for Winamp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Streamripper,Shoutcast gibi online radyo sunucularında yayınlanan parçaları sabit diskinize kaydedebilen,açık kaynaklı bir Winamp eklentisidir.Winamp’ın 2.x ve 5.x sürümlerinde çalışan bu yazılım ile kolayca serverlar üzerinden radyo yayını yapabilir şarkılarınızı dinletebilirsiniz.

Shoutcast sunucuları hem amatör dj lerin yolunu açıyor hem de profesyonel radyo kanallarının internettende dinlenebilmesini sağlıyor.Streamripper sayesinde bütün bir radyo programını kaydederek parçaları otomatik olarak ayırabilmeniz de mümkün.Eklentiyi yükledikten sonra Winamp ın prefences menüsünden etkinleştirmeniz gerekiyor

Birçok net üzerinden yayın yapan radyo istasyonlarıda bu yöntemi kullanmaktadır.Kullanımı basit olduğu için Winamp üzerinden rahatlıkla uyum sağlamakta ve içeriğindeki uyumla fazla detaya gerek duymamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver