Ücretsiz İndir StokPro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

StokPro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StokPro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 StokPro küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabilecekleri bir stok programıdır. Basit ve anlaşılır bir yapısı vardır. Fatura kesme işlemi şu an mevcut değildir.Programda YTL, euro , dolar gibi farklı para birimlerini kullanma imkanınız vardır. Stok kartı bölümünde stok için resim ekleyebilirsiniz. Stok giriş ve ya çıkışı yaparken alınan veya ödenen parayı da girerek firmanın ne kadar alacaklı veya borçlu olduğunu görebilirsiniz.

Başlıca Özellikleri :

Uzaktan erişim için ayarlanmış mysql server çalıştıran bilgisayarlara bağlanabilirlisiniz, örneğin web serverlar.Sqlite kullanarak sadece kendi bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.Yedekleme ve geri yükleme mevcuttur.Kullanıcı ve admin erişimi vardır. Kullanıcının haklarını kısıtlayabilirsiniz.İstediğiniz sayfaları yazdırabilirsiniz.

 Programı kullanabilmek için programı çalıştırdığınızda karşınıza çıkan abone numarasını kayıt ederek mailinize gelecek olan şifre ile programı çalıştırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver