Ücretsiz İndir StickyNote 9.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

StickyNote 9.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StickyNote 9.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

StickyNote masaüstünüze sanal yapışkan notlar yapıştırabildiğiniz ve hatırlamanız gereken şeyleri bu notların üzerlerine yazabildiğiniz bir program. Bu türde hazırlanmış programlar arasında en popülerlerden biri olan StickyNote ile 3 boyutlu güzel kağıtlar hazırlayabiliyor ve isterseniz bu notları internet üzerinden anında gönderebiliyorsunuz.

StickyNote aynı zamanda “adhere” özelliği ile sizlere pencerelere yada dokümanlara da not yapıştırmanıza olanak tanıyor. Bu tarz bir yazılım kullanarak aklınızın karışmasıyla veya dalgınlıkla unuttuğunuz önemli şeyleri, telefon numaralarını artık daha rahat şekilde hatırlayabileceksiniz.

Benzersiz, 3D notları anında internet üzerinden gönderin
Notlarınızı dokümanlarla ilişkilendirin
Alarmlar ayarlayın ve bilgilerinizi organize edin

Notlardaki yazıların yazı tipini, fontunu, şeklini, rengini ve önem sırasını en basit şekilde ayarlıyabiliyor, isterseniz hazırladığınız notlara alarm kurabiliyor ve böylece gerekli zamanda görünmesini sağlıyabiliyorsunuz. Önemli bilgilerin yönetimini yürütmek hiç bu kadar kolay olmamıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver