Ücretsiz İndir StickIt 3.0.4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

StickIt 3.0.4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StickIt 3.0.4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

StickIt bir not alma programıdır. Windows masaüstü yazılımı olan bu küçük program ile unutmamanız gereken şeyleri kalem ve kağıt ile not almak yerine bu program ile masaüstünüze not alıyorsunuz. Ve isterseniz alarm da ekliyorsunuz. Ve ayarladığınız saatte alarm size o notu gösteriyor bu sayede hiç bir not aldığınız şeyi unutmuyorsunuz. Gerçekten çok kullanışlı ve kolay kullanımı olan bu program ile artık kalem kağıt ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Her zaman masaüstünde gösterme modu ile her an size bakan notlar bulacaksınız.

Son versiyon değişiklikleri:Eklenen: “Tüm pencerelerden önde göster” Not kutunuzu da kontrol edebilirsiniz bu sayede. Masaüstü duvar kağıdının üstüne de yapıştırabileceğiniz not kağıtları ile artık gözünüzden hiç bir not kaçmayacak.Değiştirilen: Note menüsü notun neresine sağ klik yaparsanız artık açılabilecek.Düzeltilen: Sadece üstte duran pencere artık her yerde durabilecek.Düzeltilen: Kaydetme ve kayıt açma özellikleri daha da kolaylaştırıldı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver