Ücretsiz İndir Spor Merkezi Programı 1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Spor Merkezi Programı 1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Spor Merkezi Programı 1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Programın amacı Spor Merkezi Programı (SCP) spor ve sağlık sektöründe hizmet veren kurumların üyelerinin takibini kolaylaştırmak amacı ile geliştirilmiştir.

SCP ile kurumlar üye bilgilerini sisteme girebilir , üyeye program verebilir periyodik olarak üye bilgilerini işleyebilirler. Bunlara bağlı olarak çeşitli raporlar ve istatistiklere ulaşmak mümkündür.

* Programın İşleviProgram amacı doğrultusunda;o hareket tanımlamao adele grubu tanımlamao hareketler ile adele grubu ilişkisi kurmao set ve tekrarların tanımlanmasıo danışman tanımlamao standart programlar tanımlamao özel programların hazırlanmasıo üye ye ait kilo,yağ,kas ölçüleri,basen gibi bilgilerinin girişi ve takibio program raporu almao üye raporu alma üyenin spora başladığından beri genel matematiksel ve grafiksel istatistikleri

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver