Ücretsiz İndir SpeeSim v0.9.4.4b Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SpeeSim v0.9.4.4b Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpeeSim v0.9.4.4b Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması: 

SpeedSim , OGame’in vazgeçilmez yardımcı programları olan simülatörlerden başarılı bir tanesidir.

Saldırı ve savunmalarda olası sonuca yaklaşık olarak verdiği raporlar, size stratejinizi belirlemenizde yardımcı olurlar.

Speedsim klasöründeki eski türkçe dil dosyalarını silin. Yeni dil dosyasını indirip Speedsim klasörüne taşıyın. Speedsim programını açıp yukardaki dil menüsünden Türkçe yi seçin.

Kullanımı basittir Programdaki ilgili boş alanlara saldıran ve savunan tarafın gemilerini, savunma gereçlerini ve bazı araştırma tekniği kademelerini yazarsınız ve saldırıyı simüle ettirirsiniz. Size olası sonucu bir rapor halinde verir. Bu raporda tarafların kayıpları ve bu kayıplardan oluşacak Harabe Alanı olur. Ayrıca alanın büyüklüğüne göre Ay oluşma ihtimali de belirtilir. Hemen hemen tüm saldırı ve savunmalarınızda bu programa ihtiyaç duyacaksınız. Program Türkçe’dir. Eğer Almanca kullanmak isterseniz Holiosim programını denemelisiniz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver