Ücretsiz İndir Spb Backup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Spb Backup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Spb Backup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Mobile işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar ve cep telefonlar tamamıyla masaüstü  Windows sürümüyle aynı mantıkla çalışırlar.O halde neden masaüstü bilgisayarlarımızda olduğu gibi  telefonumuz ve cep bilgisayarlarımız için de yedekler alarak meydana gelebilecek sistem çökmeleri veya kendi atacağımız formatlar için uzun saatler uğraşalım.

 

Spb Backup programı ile kişi listesinden, kayıt defterine , kurmuş olduğumuz programlardan kişisel ayarlarımıza kadar herşeyi istediğimiz anda yedeğini geri yükleyerek telefonumuzu istediğimiz zamana geri götürerek “exe” uzantılı tek bir dosyaya depolayabiliriz. Bunun sayesinde hem veri hem de format sonrasında ortaya çıkması muhtemel olan zaman kaybından kurtulmuş oluruz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver