Ücretsiz İndir SpamPal Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SpamPal Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpamPal isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


SpamPal Nedir?

SpamPal gelen kutunuza düşen e-postalardan gerçekten okumak istedikleriniz ile isteminiz dışında spam olarak size gelen e-postaları birbirinden ayırmanıza ve engellemenize yardımcı olan bir mail sınıflandırma programıdır.

SpamPal Outlook, Outlook Express veya Eudora gibi standart email programları ile uyumluluk gösterirken sahip olduğunuz POP3 veya IMAP4 posta kutularınız ile çalışabiliyor.

SpamPal Nasıl Çalışır?

SpamPal e-posta programınız ve posta kutunuz arasında durarak, e-postaları size ulaşmadan kontrol ederek spam olanları özel bir başlık ile belirler. Basit olarak yapılandırdığınız e-posta istemciniz bu mailleri filtreleyerek isterseniz onları ayrı bir klasör altında toplar ve böylece okumanız gereken normal e-postalarınız ile spam olanları karıştırmamış olursunuz.

Şuanki Sürüm: v1.594

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver