Ücretsiz İndir SpamExperts Home Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SpamExperts Home Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpamExperts Home isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Spam önleme konusunda atacağınız en akıllıca adımlardan biri anti-spam yazılımı kullanmak olacaktır.Internet’te K9, Mailwasher gibi başarılı ve ücretsiz uygulamalar kolayca bulunuyor. Bu uygulamalardan biri olan SpamExperts Home, kullanımı ve kurulumu kolay, ücretsiz ve etkili bir anti spam çözümü. Spam olarak işaretlediğiniz e-postalarınızı inceleyerek zaman içerisinde gelen gereksiz mesajların sayısını azaltan SpamExperts Home, bu özelliğini bütünleşik yapay zeka rutinlerine borçlu. Uygulama, öğrenme yeteneği sayesinde sizi çeşitli kurallar hazırlamak, yasaklı gönderici ve sunucular belirlemek zorunda bırakmıyor. Spam’dan bıktıysanız uygulamaya şans tanımanızı ve en az birkaç gün boyunca uygulamayı eğitmenizi öneririz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver