Ücretsiz İndir Soldat 1.3.1 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Soldat 1.3.1 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Soldat 1.3.1 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Worms, CS, Quake karışımı oyunda oyuncular 2D arenada birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Çeşitli oyun modları ve bu modlar için ayrı ayrı haritaları bulunan (toplam 51 farklı harita), ister akıllı botlarla, ister internetten veya yerel ağ üzerinden diğer oyuncular ile oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunun bir diğer avantajı da bilgisayarınızda fazla yer kaplamaması ve güçlü bir sistem istememesi.

Oyunda 7 çesit oyun modu bulunmaktadır. Bu modlar; Deathmatch, Pointmatch, Teammatch, Rambomatch, Capture the Flag, Infiltration, Hold the Flag dır. Bu modlardan Deathmatch, en popüler oyun modlarından biridir. Takım yoktur. Herkes kendi için savaşır. Bu modda amacınız önünüze gelen herkesi vurmaktır. Silah bakımından da epey zengin olan bu oyunda 19 adet farklı silah bulunmaktadır.

Sistem Gereksinimleri: 333MHz’lik İşlemci ,32 MB Bellek , DirectX destekli ekran kartı ,Ses Kartı , DirectX 8.1 veya üstü.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver