Ücretsiz İndir Snapz Pro X 2.0.3 (Mac Os X) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Snapz Pro X 2.0.3 (Mac Os X) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Snapz Pro X 2.0.3 (Mac Os X) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Snapz Pro X ekranınızda ne varsa o anda onu kaydeden ve bu kayıtları QuickTime formatında bir gösteriye çevirmenize yarayan gelişmiş bir programdır. Veya isterseniz bu program ile yakaladığınız görüntüleri bu program aracılığı ile direkt olarak email adreslerine de gönderebilirsiniz, internet sayfalarına koyabilirsiniz. Kısaca ne isterseniz onu yapabilirsiniz. Hem duran ekran görüntüleri yerine neden bir video şeklinde screenshot almayasınız? Hazırladığınız videonun hızını veya görüntülerini de düzenleyebileceğiniz bir kaç özellik daha olsaydı keşke diyorsanız, bu programı henüz tam anlamı ile incelememişsiniz demektir.Yada kare kare aldığınız ekran görüntüleri ile bir film de hazırlar iken bu filmlere mikrofondan kayıt özelliği sayesinde sesinizi de ekleyebilirsiniz. Snapz Pro X kolay kullanımı sayesinde size 20 kat daha hızlı bir şekilde istediğiniz fotoğrafları veya görüntüleri alıp bir videoya kopup bu videoya bir de ses ekleyebilmenizi ve ayrıca da videonun hızını da ayarlamanıza imkan sunuyor. Aldığı screenshot(ekran görüntülerini) BMP, PICT, GIF, JPEG, PNG, TIFF, PDF, veya Photoshop dosyalarına çevirip düzenlemenize imkan sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver