Ücretsiz İndir Site Studio 6 Home Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Site Studio 6 Home Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Site Studio 6 Home isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Site Studio 6

Profesyonel Dizayn

Kendi dizaynınız olan web sitelerinizi hazırlamanız hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çabukcak tasarıma başlayın, hazır şablonları kullanın ve bir kaç adımda web siteniz hazır olsun. Ev tarzı hazır şablonlar kullanılarak yapılabilecek web siteleri için kolay bir site hazırlama aracı.

Arama Motoru Seçenekli

Site Studio Home tamamen modern teknolojinin gerektirdiği bir çok özelliği içerisinde barınıyor. Bu özelliklerin içinde bir arama motoru seçeneği eklemek de var.

Kolay Güncellenme

Site Studio Home ile web sitenizi kolayca güncelleyebilirsiniz. Anında upload edip yayın yapabilirsiniz. FTP çözüm sistemi de oldukça kolaydır.

Site Studio 6 Home Özellikleri

Site Studio Home ödüllü bir yarı amatör veya profesyonel web sitesi hazırlama programıdır. Her hangi bir HTML bilgisi gerektirmeden bir çok özelliği kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sitenizi kolayca güncelleyip upload edebilirsiniz.Sitenizin dizaynını da isteğinize bağlı olarak bir çok şekilde değiştirebilirsiniz.

Fotoğraf, resim yükleyebilme

Site Studio ile websitenize kendi resim fotoğraflarınızı istediğiniz bölümlere yerleştirebilirsiniz. İmaj galerisi yaratıp anında bu resim veya fotoğraflarınızı yayınlayabilirsiniz.

 

Otomatik Menüler

Siz ne döküman eklerseniz anasayfanıza eklediğiniz menü üzerinde gözükücek. Bu özellik oldukça kolay bir linklenme teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş. Grafik menülerde bile kullanılabilinecek bir özellik.

 

Ve daha bir çok özelliği bu güzel web sitesi hazırlama programında bulabilirsiniz…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver