Ücretsiz İndir Sistem Kurulumu [BDE] Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Kurulumu [BDE] Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sistem Kurulumu [BDE] isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BDE Nedir: BDE Sitede bulunan Veri Tabanı Uygulamalarının çalışması için gerekli alt yapıyı hazırlayan sistem dosyalarını barındırır. Bazı programların içerisinde ek olarak mevcuttur. Mevcut sisteme kurulması zorunludur. Daha önceden indirmiş olduğunuz veri tabanı uygulamaları için kurmuşsanız tekrardan kurmanıza gerek yok. Windows’u silip tekrar kurmanız durumunda Sistem Kurulumunu tekrar kurmanız gerekir.

Borland Delphi’de Paradox Veri Tabanı ile yapılmış Uygulamaları için gerekli (%100) Sistem Dosyaları Kurulumudur… Daha önceden herhangi bir program için kurulmuş ise tekrar kurmaya gerek yok. Aşağıda sunulan 3 tür link göremektesiniz.

Windows XP SP2 kurulu sistemlerd BDE paketine gerek yoktur.Link 3 Bazı Widndows XP sürümlerinde sorun çıktığı için yeni nesil kurulum seti ile hazırlanmıştır.

Link 1 Sistem Kurulumu: 3.47 MB

Link 2 Sistem Kurulumu: 4.12 MB

Link 3 Sistem Kurulumu: 12.4 MB

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver